Dec 11, 2017 Last Updated 3:40 PM, Dec 10, 2017
ΚΟΙΝΩΝΙΑ

Ο Δήμος Γλυφάδας ανακοινώνει τα αποτελέσματα των δικαιούχων αξίας τοποθέτησης (voucher) της Ελληνικής Εταιρίας Τοπικής Ανάπτυξης και Αυτοδιοίκησης (ΕΕΤΑΑμέσω προγράμματος ΕΣΠΑ για τη σχολική χρονιά 2017-2018, στους δημοτικούς βρεφικούς και παιδικούς σταθμούς της πόλης.

Όσες από τις δικαιούχους δεν είναι εγγεγραμμένες στην κάτωθι λίστα παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με το ΚΑΠΠΑ (Τσιτσάνη & Καραϊσκάκη), κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.

Τις επόμενες ημέρες θα ανακοινωθεί και η τελική λίστα με όλα τα βρέφη και νήπια που θα εγγραφούν στους βρεφικούς και παιδικούς σταθμούς του Δήμου Γλυφάδας.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΗΤΕΡΑΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΕΚΝΟΥ ΣΤΑΘΜΟΣ
1 ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟΣ
2 ΑΜΙΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΛΦΕΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ Γ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΙΩΤΑ ΦΑΙΔΡΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Δ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΠΕΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ
6 ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤ
7 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΕΡΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α
8 ΓΑΛΑΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Β
9 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α
10 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ Α
11 ΓΚΑΓΚΙΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΓΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ
12 ΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΤΡΕΛΙΑΣ ΑΡΡΕΝ Β ΠΑΙΔΙΚΟΣ
13 ΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΤΡΕΛΙΑΣ ΑΡΡΕΝ Β ΠΑΙΔΙΚΟΣ
14 ΔΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ
15 ΖΑΝΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
16 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΓΑΝΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
17 ΖΟΡΜΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ Α
18 ZHUPA ROELA ZHUPA MIKAEL B
19 ΙΠΠΟΛΥΤΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
20 ΚΑΙΣΑΡΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ
21 KAKAΛH ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α ΒΡΕΦΙΚΟΣ
22 ΚΑΝΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
23 ΚΑΝΤΙΩΤΗ ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
24 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
25 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
26 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
27 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
28 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΟΥΡΑΝΙΑ Α
29 ΚΑΡΑΤΖΑ ΣΟΦΙΑ ΓΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ
30 ΚΑΨΑΛΙΔΗ ΑΓΑΘΟΥΛΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
31 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΑΓΝΗ ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ
32 ΚΟΝΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΒΑΛΜΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
33 ΚΟΤΑΝΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΤΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α
35 ΛΑΖΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ
36 ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΔΡΑΛΙΟΥ ΓΙΟΝΤΑΝΤΑ ΔΡΑΛΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Α
37 ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΔΡΑΛΙΟΥ ΓΙΟΝΤΑΝΤΑ ΔΡΑΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
38 ΚΑΚΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑ ΝΤΑΜΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
39 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΠΙΔΑ Δ
40 ΚΑΡΑΣΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΗ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ Γ
41 ΚΡΑΜΠΟΒΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ Δ
42 ΚΟΥΤΙΚΑ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΛΑ ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α
43 ΚΟΥΤΙΚΑ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΛΑ ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΑΛΚΜΗΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
44 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΑΦΗΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
45 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΑΦΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
46 ΛΕΣΣΗ ΒΑΝΑ ΤΖΑΝΑΚΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Γ ΠΑΙΔΙΚΟ
47 LLESHI FJORENTINA LLESHI GABRIELLA Β
48 LLESHI FJORENTINA LLESHI FLAVIO B
49 ΛΟΥΚΟΥ                                                                                                         ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α
50 ΜΑΓΓΕΛ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΡΕΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -ΜΑΡΙΑ Α
51 ΜΑΓΓΕΛ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΡΕΚΑ ΣΟΦΙΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
52 ΜΑΝΑΛΗ ΔΑΦΝΗ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
53 ΜΑΝΙΑΚΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
54 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ ΑΠΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ Α
55 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ MATΒΙΙΚΟ MAYΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑ Γ
56 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΡΜΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Β
57 ΜΗΛΕΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Δ
58 ΜΙΛΙΑΚΙΔΗ ΝΙΚΟΛ-ΜΟΡΙΝ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ
59 ΜΙΣΚΗ ΠΑΤΡΑ ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
60 ΜΙΣΚΗ ΠΑΤΡΑ ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α
61 ΜΠΑΪΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΚΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΣΤ
62 ΜΠΑΪΜΠΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Γ
63 ΜΠΡΑΝΙΚΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΛΙΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
64 ΜΕRDHOQI ΕΡΜΕΛΙΝΔΑ ΜΕRDHOQI MELINA Γ
65 MUHARIB NISREEN ΦΑΧΜΙ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ
66 ΝΙΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΙΚΑ ΠΟΝΤΙΚΟΥ ΣΙΜΕΛΑ Δ
67 ΝΙΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΙΚΑΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ
68 ΝΤΑΛΗ-ΞΥΓΚΑΚΗ ΡΟΖΑ-ΑΝΝΑ ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ Α
69 ΝΤΑΜΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Α
70 ΝΤΙΛΟΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΝΤΙΛΟΓΚΙΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΣΤ
71 ΠΑΝΤΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΘΗΛΥ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
72 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΛΗΜΑΤΣΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
73 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΙΑΝΝΙΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
74 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ
75 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΝΑΖΟΣ ΑΛ/ΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
76 ΠΑΠΑΧΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΡΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β
77 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α
78 ΠΕΤΡΟΠΕΤΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α
79 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Β
80 ΠΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α
81 ΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ
82 ΣΑΠΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΤΣΟΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
83 ΣΕΡΤΣΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΒΑΔΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Α
84 ΣΟΙΛΕΜΕΖΙΔΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΡΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
85 ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
86 ΣΟΥΛΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΝΑ Α
87 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΙΟΣ Α
88 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
89 ΤΖΙΑΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Δ
90 ΤΟΤΑ ORNELA TOTA ANXHELO Α
91 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
92 ΤΣΟΜΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ Δ
93 ΤΣΙΜΑΡΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ Α
94 ΤΣΙΜΑΡΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Α
95 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΦΡΑΝΣΕΣΚΑ ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ Α
96 TSYKU OLENA ΚΟΡΔΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α
97 ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΛΙΟΥΓΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 
98 ΦΥΤΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α
99 ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΑ-ΑΝΝΑ ΛΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Α
100 ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤ
101 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΕΡΑΣΙΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ
102 HENA ANISA HENA ADRIANA Γ
103 HENA ANISA HENA ΟRESTI Γ
104 VARVALEVA-KOYROYSIA MARIYA KOYROYSIA ELENH Α ΑΜΕΑ
105 VARVALEVA-KOYROYSIA MARIYA KOYROYSIA ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α

Ο Δήμος Γλυφάδας ανακοινώνει τα αποτελέσματα των δικαιούχων αξίας τοποθέτησης (voucher) της Ελληνικής Εταιρίας Τοπικής Ανάπτυξης και Αυτοδιοίκησης (ΕΕΤΑΑμέσω προγράμματος ΕΣΠΑ για τη σχολική χρονιά 2017-2018, στους δημοτικούς βρεφικούς και παιδικούς σταθμούς της πόλης.

Όσες από τις δικαιούχους δεν είναι εγγεγραμμένες στην κάτωθι λίστα παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με το ΚΑΠΠΑ (Τσιτσάνη & Καραϊσκάκη), κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.

Τις επόμενες ημέρες θα ανακοινωθεί και η τελική λίστα με όλα τα βρέφη και νήπια που θα εγγραφούν στους βρεφικούς και παιδικούς σταθμούς του Δήμου Γλυφάδας.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΗΤΕΡΑΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΕΚΝΟΥ ΣΤΑΘΜΟΣ
1 ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟΣ
2 ΑΜΙΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΛΦΕΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ Γ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΙΩΤΑ ΦΑΙΔΡΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Δ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΠΕΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ
6 ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤ
7 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΕΡΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α
8 ΓΑΛΑΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Β
9 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α
10 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ Α
11 ΓΚΑΓΚΙΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΓΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ
12 ΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΤΡΕΛΙΑΣ ΑΡΡΕΝ Β ΠΑΙΔΙΚΟΣ
13 ΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΤΡΕΛΙΑΣ ΑΡΡΕΝ Β ΠΑΙΔΙΚΟΣ
14 ΔΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ
15 ΖΑΝΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
16 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΓΑΝΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
17 ΖΟΡΜΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ Α
18 ZHUPA ROELA ZHUPA MIKAEL B
19 ΙΠΠΟΛΥΤΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
20 ΚΑΙΣΑΡΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ
21 KAKAΛH ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α ΒΡΕΦΙΚΟΣ
22 ΚΑΝΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
23 ΚΑΝΤΙΩΤΗ ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
24 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
25 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
26 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
27 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
28 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΟΥΡΑΝΙΑ Α
29 ΚΑΡΑΤΖΑ ΣΟΦΙΑ ΓΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ
30 ΚΑΨΑΛΙΔΗ ΑΓΑΘΟΥΛΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
31 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΑΓΝΗ ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ
32 ΚΟΝΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΒΑΛΜΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
33 ΚΟΤΑΝΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΤΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α
35 ΛΑΖΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ
36 ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΔΡΑΛΙΟΥ ΓΙΟΝΤΑΝΤΑ ΔΡΑΛΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Α
37 ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΔΡΑΛΙΟΥ ΓΙΟΝΤΑΝΤΑ ΔΡΑΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
38 ΚΑΚΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑ ΝΤΑΜΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
39 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΠΙΔΑ Δ
40 ΚΑΡΑΣΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΗ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ Γ
41 ΚΡΑΜΠΟΒΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ Δ
42 ΚΟΥΤΙΚΑ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΛΑ ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α
43 ΚΟΥΤΙΚΑ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΛΑ ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΑΛΚΜΗΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
44 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΑΦΗΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
45 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΑΦΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
46 ΛΕΣΣΗ ΒΑΝΑ ΤΖΑΝΑΚΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Γ ΠΑΙΔΙΚΟ
47 LLESHI FJORENTINA LLESHI GABRIELLA Β
48 LLESHI FJORENTINA LLESHI FLAVIO B
49 ΛΟΥΚΟΥ                                                                                                         ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α
50 ΜΑΓΓΕΛ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΡΕΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -ΜΑΡΙΑ Α
51 ΜΑΓΓΕΛ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΡΕΚΑ ΣΟΦΙΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
52 ΜΑΝΑΛΗ ΔΑΦΝΗ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
53 ΜΑΝΙΑΚΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
54 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ ΑΠΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ Α
55 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ MATΒΙΙΚΟ MAYΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑ Γ
56 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΡΜΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Β
57 ΜΗΛΕΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Δ
58 ΜΙΛΙΑΚΙΔΗ ΝΙΚΟΛ-ΜΟΡΙΝ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ
59 ΜΙΣΚΗ ΠΑΤΡΑ ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
60 ΜΙΣΚΗ ΠΑΤΡΑ ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α
61 ΜΠΑΪΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΚΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΣΤ
62 ΜΠΑΪΜΠΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Γ
63 ΜΠΡΑΝΙΚΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΛΙΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
64 ΜΕRDHOQI ΕΡΜΕΛΙΝΔΑ ΜΕRDHOQI MELINA Γ
65 MUHARIB NISREEN ΦΑΧΜΙ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ
66 ΝΙΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΙΚΑ ΠΟΝΤΙΚΟΥ ΣΙΜΕΛΑ Δ
67 ΝΙΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΙΚΑΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ
68 ΝΤΑΛΗ-ΞΥΓΚΑΚΗ ΡΟΖΑ-ΑΝΝΑ ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ Α
69 ΝΤΑΜΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Α
70 ΝΤΙΛΟΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΝΤΙΛΟΓΚΙΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΣΤ
71 ΠΑΝΤΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΘΗΛΥ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
72 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΛΗΜΑΤΣΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
73 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΙΑΝΝΙΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
74 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ
75 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΝΑΖΟΣ ΑΛ/ΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
76 ΠΑΠΑΧΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΡΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β
77 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α
78 ΠΕΤΡΟΠΕΤΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α
79 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Β
80 ΠΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α
81 ΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ
82 ΣΑΠΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΤΣΟΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
83 ΣΕΡΤΣΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΒΑΔΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Α
84 ΣΟΙΛΕΜΕΖΙΔΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΡΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
85 ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
86 ΣΟΥΛΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΝΑ Α
87 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΙΟΣ Α
88 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
89 ΤΖΙΑΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Δ
90 ΤΟΤΑ ORNELA TOTA ANXHELO Α
91 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
92 ΤΣΟΜΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ Δ
93 ΤΣΙΜΑΡΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ Α
94 ΤΣΙΜΑΡΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Α
95 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΦΡΑΝΣΕΣΚΑ ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ Α
96 TSYKU OLENA ΚΟΡΔΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α
97 ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΛΙΟΥΓΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 
98 ΦΥΤΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α
99 ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΑ-ΑΝΝΑ ΛΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Α
100 ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤ
101 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΕΡΑΣΙΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ
102 HENA ANISA HENA ADRIANA Γ
103 HENA ANISA HENA ΟRESTI Γ
104 VARVALEVA-KOYROYSIA MARIYA KOYROYSIA ELENH Α ΑΜΕΑ
105 VARVALEVA-KOYROYSIA MARIYA KOYROYSIA ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α

Ο Δήμος Γλυφάδας ανακοινώνει τα αποτελέσματα των δικαιούχων αξίας τοποθέτησης (voucher) της Ελληνικής Εταιρίας Τοπικής Ανάπτυξης και Αυτοδιοίκησης (ΕΕΤΑΑμέσω προγράμματος ΕΣΠΑ για τη σχολική χρονιά 2017-2018, στους δημοτικούς βρεφικούς και παιδικούς σταθμούς της πόλης.

Όσες από τις δικαιούχους δεν είναι εγγεγραμμένες στην κάτωθι λίστα παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με το ΚΑΠΠΑ (Τσιτσάνη & Καραϊσκάκη), κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.

Τις επόμενες ημέρες θα ανακοινωθεί και η τελική λίστα με όλα τα βρέφη και νήπια που θα εγγραφούν στους βρεφικούς και παιδικούς σταθμούς του Δήμου Γλυφάδας.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΗΤΕΡΑΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΕΚΝΟΥ ΣΤΑΘΜΟΣ
1 ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟΣ
2 ΑΜΙΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΛΦΕΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ Γ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΙΩΤΑ ΦΑΙΔΡΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Δ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΠΕΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ
6 ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤ
7 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΕΡΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α
8 ΓΑΛΑΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Β
9 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α
10 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ Α
11 ΓΚΑΓΚΙΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΓΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ
12 ΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΤΡΕΛΙΑΣ ΑΡΡΕΝ Β ΠΑΙΔΙΚΟΣ
13 ΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΤΡΕΛΙΑΣ ΑΡΡΕΝ Β ΠΑΙΔΙΚΟΣ
14 ΔΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ
15 ΖΑΝΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
16 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΓΑΝΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
17 ΖΟΡΜΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ Α
18 ZHUPA ROELA ZHUPA MIKAEL B
19 ΙΠΠΟΛΥΤΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
20 ΚΑΙΣΑΡΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ
21 KAKAΛH ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α ΒΡΕΦΙΚΟΣ
22 ΚΑΝΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
23 ΚΑΝΤΙΩΤΗ ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
24 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
25 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
26 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
27 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
28 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΟΥΡΑΝΙΑ Α
29 ΚΑΡΑΤΖΑ ΣΟΦΙΑ ΓΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ
30 ΚΑΨΑΛΙΔΗ ΑΓΑΘΟΥΛΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
31 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΑΓΝΗ ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ
32 ΚΟΝΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΒΑΛΜΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
33 ΚΟΤΑΝΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΤΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α
35 ΛΑΖΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ
36 ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΔΡΑΛΙΟΥ ΓΙΟΝΤΑΝΤΑ ΔΡΑΛΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Α
37 ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΔΡΑΛΙΟΥ ΓΙΟΝΤΑΝΤΑ ΔΡΑΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
38 ΚΑΚΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑ ΝΤΑΜΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
39 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΠΙΔΑ Δ
40 ΚΑΡΑΣΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΗ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ Γ
41 ΚΡΑΜΠΟΒΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ Δ
42 ΚΟΥΤΙΚΑ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΛΑ ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α
43 ΚΟΥΤΙΚΑ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΛΑ ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΑΛΚΜΗΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
44 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΑΦΗΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
45 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΑΦΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
46 ΛΕΣΣΗ ΒΑΝΑ ΤΖΑΝΑΚΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Γ ΠΑΙΔΙΚΟ
47 LLESHI FJORENTINA LLESHI GABRIELLA Β
48 LLESHI FJORENTINA LLESHI FLAVIO B
49 ΛΟΥΚΟΥ                                                                                                         ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α
50 ΜΑΓΓΕΛ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΡΕΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -ΜΑΡΙΑ Α
51 ΜΑΓΓΕΛ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΡΕΚΑ ΣΟΦΙΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
52 ΜΑΝΑΛΗ ΔΑΦΝΗ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
53 ΜΑΝΙΑΚΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
54 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ ΑΠΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ Α
55 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ MATΒΙΙΚΟ MAYΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑ Γ
56 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΡΜΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Β
57 ΜΗΛΕΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Δ
58 ΜΙΛΙΑΚΙΔΗ ΝΙΚΟΛ-ΜΟΡΙΝ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ
59 ΜΙΣΚΗ ΠΑΤΡΑ ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
60 ΜΙΣΚΗ ΠΑΤΡΑ ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α
61 ΜΠΑΪΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΚΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΣΤ
62 ΜΠΑΪΜΠΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Γ
63 ΜΠΡΑΝΙΚΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΛΙΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
64 ΜΕRDHOQI ΕΡΜΕΛΙΝΔΑ ΜΕRDHOQI MELINA Γ
65 MUHARIB NISREEN ΦΑΧΜΙ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ
66 ΝΙΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΙΚΑ ΠΟΝΤΙΚΟΥ ΣΙΜΕΛΑ Δ
67 ΝΙΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΙΚΑΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ
68 ΝΤΑΛΗ-ΞΥΓΚΑΚΗ ΡΟΖΑ-ΑΝΝΑ ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ Α
69 ΝΤΑΜΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Α
70 ΝΤΙΛΟΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΝΤΙΛΟΓΚΙΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΣΤ
71 ΠΑΝΤΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΘΗΛΥ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
72 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΛΗΜΑΤΣΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
73 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΙΑΝΝΙΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
74 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ
75 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΝΑΖΟΣ ΑΛ/ΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
76 ΠΑΠΑΧΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΡΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β
77 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α
78 ΠΕΤΡΟΠΕΤΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α
79 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Β
80 ΠΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α
81 ΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ
82 ΣΑΠΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΤΣΟΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
83 ΣΕΡΤΣΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΒΑΔΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Α
84 ΣΟΙΛΕΜΕΖΙΔΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΡΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
85 ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
86 ΣΟΥΛΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΝΑ Α
87 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΙΟΣ Α
88 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
89 ΤΖΙΑΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Δ
90 ΤΟΤΑ ORNELA TOTA ANXHELO Α
91 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
92 ΤΣΟΜΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ Δ
93 ΤΣΙΜΑΡΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ Α
94 ΤΣΙΜΑΡΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Α
95 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΦΡΑΝΣΕΣΚΑ ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ Α
96 TSYKU OLENA ΚΟΡΔΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α
97 ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΛΙΟΥΓΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 
98 ΦΥΤΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α
99 ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΑ-ΑΝΝΑ ΛΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Α
100 ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤ
101 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΕΡΑΣΙΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ
102 HENA ANISA HENA ADRIANA Γ
103 HENA ANISA HENA ΟRESTI Γ
104 VARVALEVA-KOYROYSIA MARIYA KOYROYSIA ELENH Α ΑΜΕΑ
105 VARVALEVA-KOYROYSIA MARIYA KOYROYSIA ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α

Ο Δήμος Γλυφάδας ανακοινώνει τα αποτελέσματα των δικαιούχων αξίας τοποθέτησης (voucher) της Ελληνικής Εταιρίας Τοπικής Ανάπτυξης και Αυτοδιοίκησης (ΕΕΤΑΑμέσω προγράμματος ΕΣΠΑ για τη σχολική χρονιά 2017-2018, στους δημοτικούς βρεφικούς και παιδικούς σταθμούς της πόλης.

Όσες από τις δικαιούχους δεν είναι εγγεγραμμένες στην κάτωθι λίστα παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με το ΚΑΠΠΑ (Τσιτσάνη & Καραϊσκάκη), κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.

Τις επόμενες ημέρες θα ανακοινωθεί και η τελική λίστα με όλα τα βρέφη και νήπια που θα εγγραφούν στους βρεφικούς και παιδικούς σταθμούς του Δήμου Γλυφάδας.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΗΤΕΡΑΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΕΚΝΟΥ ΣΤΑΘΜΟΣ
1 ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟΣ
2 ΑΜΙΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΛΦΕΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ Γ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΙΩΤΑ ΦΑΙΔΡΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Δ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΠΕΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ
6 ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤ
7 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΕΡΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α
8 ΓΑΛΑΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Β
9 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α
10 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ Α
11 ΓΚΑΓΚΙΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΓΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ
12 ΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΤΡΕΛΙΑΣ ΑΡΡΕΝ Β ΠΑΙΔΙΚΟΣ
13 ΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΤΡΕΛΙΑΣ ΑΡΡΕΝ Β ΠΑΙΔΙΚΟΣ
14 ΔΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ
15 ΖΑΝΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
16 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΓΑΝΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
17 ΖΟΡΜΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ Α
18 ZHUPA ROELA ZHUPA MIKAEL B
19 ΙΠΠΟΛΥΤΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
20 ΚΑΙΣΑΡΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ
21 KAKAΛH ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α ΒΡΕΦΙΚΟΣ
22 ΚΑΝΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
23 ΚΑΝΤΙΩΤΗ ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
24 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
25 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
26 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
27 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
28 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΟΥΡΑΝΙΑ Α
29 ΚΑΡΑΤΖΑ ΣΟΦΙΑ ΓΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ
30 ΚΑΨΑΛΙΔΗ ΑΓΑΘΟΥΛΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
31 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΑΓΝΗ ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ
32 ΚΟΝΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΒΑΛΜΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
33 ΚΟΤΑΝΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΤΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α
35 ΛΑΖΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ
36 ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΔΡΑΛΙΟΥ ΓΙΟΝΤΑΝΤΑ ΔΡΑΛΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Α
37 ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΔΡΑΛΙΟΥ ΓΙΟΝΤΑΝΤΑ ΔΡΑΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
38 ΚΑΚΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑ ΝΤΑΜΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
39 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΠΙΔΑ Δ
40 ΚΑΡΑΣΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΗ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ Γ
41 ΚΡΑΜΠΟΒΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ Δ
42 ΚΟΥΤΙΚΑ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΛΑ ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α
43 ΚΟΥΤΙΚΑ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΛΑ ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΑΛΚΜΗΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
44 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΑΦΗΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
45 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΑΦΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
46 ΛΕΣΣΗ ΒΑΝΑ ΤΖΑΝΑΚΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Γ ΠΑΙΔΙΚΟ
47 LLESHI FJORENTINA LLESHI GABRIELLA Β
48 LLESHI FJORENTINA LLESHI FLAVIO B
49 ΛΟΥΚΟΥ                                                                                                         ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α
50 ΜΑΓΓΕΛ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΡΕΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -ΜΑΡΙΑ Α
51 ΜΑΓΓΕΛ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΡΕΚΑ ΣΟΦΙΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
52 ΜΑΝΑΛΗ ΔΑΦΝΗ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
53 ΜΑΝΙΑΚΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
54 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ ΑΠΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ Α
55 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ MATΒΙΙΚΟ MAYΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑ Γ
56 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΡΜΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Β
57 ΜΗΛΕΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Δ
58 ΜΙΛΙΑΚΙΔΗ ΝΙΚΟΛ-ΜΟΡΙΝ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ
59 ΜΙΣΚΗ ΠΑΤΡΑ ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
60 ΜΙΣΚΗ ΠΑΤΡΑ ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α
61 ΜΠΑΪΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΚΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΣΤ
62 ΜΠΑΪΜΠΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Γ
63 ΜΠΡΑΝΙΚΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΛΙΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
64 ΜΕRDHOQI ΕΡΜΕΛΙΝΔΑ ΜΕRDHOQI MELINA Γ
65 MUHARIB NISREEN ΦΑΧΜΙ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ
66 ΝΙΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΙΚΑ ΠΟΝΤΙΚΟΥ ΣΙΜΕΛΑ Δ
67 ΝΙΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΙΚΑΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ
68 ΝΤΑΛΗ-ΞΥΓΚΑΚΗ ΡΟΖΑ-ΑΝΝΑ ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ Α
69 ΝΤΑΜΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Α
70 ΝΤΙΛΟΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΝΤΙΛΟΓΚΙΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΣΤ
71 ΠΑΝΤΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΘΗΛΥ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
72 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΛΗΜΑΤΣΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
73 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΙΑΝΝΙΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
74 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ
75 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΝΑΖΟΣ ΑΛ/ΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
76 ΠΑΠΑΧΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΡΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β
77 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α
78 ΠΕΤΡΟΠΕΤΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α
79 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Β
80 ΠΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α
81 ΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ
82 ΣΑΠΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΤΣΟΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
83 ΣΕΡΤΣΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΒΑΔΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Α
84 ΣΟΙΛΕΜΕΖΙΔΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΡΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
85 ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
86 ΣΟΥΛΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΝΑ Α
87 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΙΟΣ Α
88 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
89 ΤΖΙΑΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Δ
90 ΤΟΤΑ ORNELA TOTA ANXHELO Α
91 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
92 ΤΣΟΜΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ Δ
93 ΤΣΙΜΑΡΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ Α
94 ΤΣΙΜΑΡΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Α
95 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΦΡΑΝΣΕΣΚΑ ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ Α
96 TSYKU OLENA ΚΟΡΔΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α
97 ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΛΙΟΥΓΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 
98 ΦΥΤΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α
99 ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΑ-ΑΝΝΑ ΛΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Α
100 ΧΑΙΡΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤ
101 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΕΡΑΣΙΑ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ
102 HENA ANISA HENA ADRIANA Γ
103 HENA ANISA HENA ΟRESTI Γ
104 VARVALEVA-KOYROYSIA MARIYA KOYROYSIA ELENH Α ΑΜΕΑ
105 VARVALEVA-KOYROYSIA MARIYA KOYROYSIA ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α

Ο Δήμος Γλυφάδας ανακοινώνει τα αποτελέσματα των δικαιούχων αξίας τοποθέτησης (voucher) της Ελληνικής Εταιρίας Τοπικής Ανάπτυξης και Αυτοδιοίκησης (ΕΕΤΑΑμέσω προγράμματος ΕΣΠΑ για τη σχολική χρονιά 2017-2018, στους δημοτικούς βρεφικούς και παιδικούς σταθμούς της πόλης.

Όσες από τις δικαιούχους δεν είναι εγγεγραμμένες στην κάτωθι λίστα παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με το ΚΑΠΠΑ (Τσιτσάνη & Καραϊσκάκη), κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.

Τις επόμενες ημέρες θα ανακοινωθεί και η τελική λίστα με όλα τα βρέφη και νήπια που θα εγγραφούν στους βρεφικούς και παιδικούς σταθμούς του Δήμου Γλυφάδας.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΗΤΕΡΑΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΕΚΝΟΥ ΣΤΑΘΜΟΣ
1 ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟΣ
2 ΑΜΙΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΛΦΕΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ Γ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΙΩΤΑ ΦΑΙΔΡΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΕΣΤΟΡΑΣ Δ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΠΕΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ
6 ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤ
7 ΒΕΡΥΚΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΕΡΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α
8 ΓΑΛΑΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Β
9 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α
10 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ Α
11 ΓΚΑΓΚΙΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΕΓΚΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ
12 ΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΤΡΕΛΙΑΣ ΑΡΡΕΝ Β ΠΑΙΔΙΚΟΣ
13 ΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΤΡΕΛΙΑΣ ΑΡΡΕΝ Β ΠΑΙΔΙΚΟΣ
14 ΔΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ
15 ΖΑΝΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
16 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΓΑΝΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
17 ΖΟΡΜΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ Α
18 ZHUPA ROELA ZHUPA MIKAEL B
19 ΙΠΠΟΛΥΤΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
20 ΚΑΙΣΑΡΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ
21 KAKAΛH ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α ΒΡΕΦΙΚΟΣ
22 ΚΑΝΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
23 ΚΑΝΤΙΩΤΗ ΤΣΟΥΡΑΠΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
24 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
25 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
26 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
27 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
28 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΟΥΡΑΝΙΑ Α
29 ΚΑΡΑΤΖΑ ΣΟΦΙΑ ΓΑΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ
30 ΚΑΨΑΛΙΔΗ ΑΓΑΘΟΥΛΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
31 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΑΓΝΗ ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ
32 ΚΟΝΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΒΑΛΜΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
33 ΚΟΤΑΝΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΤΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α
35 ΛΑΖΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ
36 ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΔΡΑΛΙΟΥ ΓΙΟΝΤΑΝΤΑ ΔΡΑΛΙΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Α
37 ΛΙΟΥΛΙΟΥ ΔΡΑΛΙΟΥ ΓΙΟΝΤΑΝΤΑ ΔΡΑΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
38 ΚΑΚΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑ ΝΤΑΜΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
39 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΛΠΙΔΑ Δ
40 ΚΑΡΑΣΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΗ ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ Γ
41 ΚΡΑΜΠΟΒΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ Δ
42 ΚΟΥΤΙΚΑ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΛΑ ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α
43 ΚΟΥΤΙΚΑ ΜΙΛΤΙΑΔΟΥΛΑ ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΑΛΚΜΗΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
44 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΑΦΗΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
45 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΑΦΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α
46 ΛΕΣΣΗ ΒΑΝΑ ΤΖΑΝΑΚΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Γ ΠΑΙΔΙΚΟ
47 LLESHI FJORENTINA LLESHI GABRIELLA Β
48 LLESHI FJORENTINA LLESHI FLAVIO B
49 ΛΟΥΚΟΥ                                                                                                         ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α
50 ΜΑΓΓΕΛ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΡΕΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ -ΜΑΡΙΑ Α
51 ΜΑΓΓΕΛ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΠΡΕΚΑ ΣΟΦΙΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
52 ΜΑΝΑΛΗ ΔΑΦΝΗ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
53 ΜΑΝΙΑΚΑ ΣΟΦΙΑ ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
54 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ ΑΠΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ Α
55 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΝΑ MATΒΙΙΚΟ MAYΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΑ Γ
56 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΡΜΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Β
57 ΜΗΛΕΟΥΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Δ
58 ΜΙΛΙΑΚΙΔΗ ΝΙΚΟΛ-ΜΟΡΙΝ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ Γ
59 ΜΙΣΚΗ ΠΑΤΡΑ ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ ΑΚΟ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
60 ΜΙΣΚΗ ΠΑΤΡΑ ΙΝΤΖΕΚΩΣΤΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α
61 ΜΠΑΪΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΚΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΣΤ
62 ΜΠΑΪΜΠΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Γ
63 ΜΠΡΑΝΙΚΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΛΙΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
64 ΜΕRDHOQI ΕΡΜΕΛΙΝΔΑ ΜΕRDHOQI MELINA Γ
65 MUHARIB NISREEN ΦΑΧΜΙ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ
66 ΝΙΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΙΚΑ ΠΟΝΤΙΚΟΥ ΣΙΜΕΛΑ Δ
67 ΝΙΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΙΚΑΣ ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ
68 ΝΤΑΛΗ-ΞΥΓΚΑΚΗ ΡΟΖΑ-ΑΝΝΑ ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ Α
69 ΝΤΑΜΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Α
70 ΝΤΙΛΟΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΝΤΙΛΟΓΚΙΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΣΤ
71 ΠΑΝΤΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΘΗΛΥ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
72 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΛΗΜΑΤΣΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
73 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΙΑΝΝΙΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ ΒΡΕΦΙΚΟ
74 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ
75 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΝΑΖΟΣ ΑΛ/ΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
76 ΠΑΠΑΧΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΡΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β
77 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α
78 ΠΕΤΡΟΠΕΤΣΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α
79 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ Β
80 ΠΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α
81 ΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ
82 ΣΑΠΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΚΟΥΤΣΟΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
83 ΣΕΡΤΣΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΒΑΔΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Α
84 ΣΟΙΛΕΜΕΖΙΔΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΡΑΣ ΑΡΡΕΝ Α ΒΡΕΦΙΚΟ
85 ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α
86 ΣΟΥΛΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΑΡΟΥΤΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΝΑ