Oct 24, 2019 Last Updated 6:01 PM, Oct 22, 2019

ΕΡΤ: Όλες οι μεταδόσεις του Μουντομπάσκετ 2019

Published in ΜΠΑΣΚΕΤ
Read 221 times
Rate this item
(1 Vote)

Στις 31 Αυγούστου έχουμε το πρώτο τζάμπολ στο Παγκόσμιο Κύπελλο μπάσκετ της Κίνας (31 Αυγούστου-15 Σεπτεμβρίου). Το πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντομπάσκετ έγινε γνωστό, με την ΕΡΤ να καλύπτει τις αναμετρήσεις.

Όλα τα παιχνίδια της Εθνικής στην πρώτη φάση αρχίζουν στις 15:00 ώρα Ελλάδας (1/9 με Μαυροβούνιο, 3/9 με Βραζιλία, 5/9 με Νέα Ζηλανδία).Αναλυτικά:

Σάββατο 31 Αυγούστου

10.30: Ανγκόλα – Σερβία, ΕΡΤ 2

11.00: Πολωνία – Βενεζουέλα, ert.gr

11.30: Ρωσία – Νιγηρία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Ιράν – Πόρτο Ρίκο, ert.gr

14.30: Φιλιππίνες – Ιταλία, ΕΡΤ 3

15.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα, ΕΡΤ SPORTS
15.30: Ισπανία – Τυνησία, ΕΡΤ 2

15.30: Αργεντινή – Νότια Κορέα, ert.gr

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

10.30: Καναδάς – Αυστραλία, ert.gr

11.00: Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία, ert.gr

11.30: Τουρκία – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2

14.30: Σενεγάλη – Λιθουανία, ert.gr

15.00: Ελλάδα – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Τσεχία – ΗΠΑ, ΕΡΤ 2

15.30: Γαλλία – Γερμανία, ΕΡΤ 3

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

10.30: Ιταλία – Ανγκόλα, ΕΡΤ 2

11.00: Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού, ert.gr

11.30: Νιγηρία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Τυνησία – Ιράν, ert.gr

14.30: Σερβία – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 3

15.00: Κίνα – Πολωνία, ΕΡΤ 2

15.30: Πόρτο Ρίκο – Ισπανία, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Νότια Κορέα – Ρωσία, ert.gr

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου

10.30: Αυστραλία – Σενεγάλη, ert.gr

11.00: Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS
11.30: Ιαπωνία – Τσεχία, ΕΡΤ 2

11.30: Γεωργία – Δομινικανή Δημοκρατία, ert.gr

14.30: Λιθουανία – Καναδάς, ΕΡΤ 3

15.00: Βραζιλία – Ελλάδα, ΕΡΤ SPORTS

15.30: ΗΠΑ – Τουρκία, ΕΡΤ 2

15.30: Ιορδανία – Γαλλία, ert.gr

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου

10.30: Ανγκόλα – Φιλιππίνες, ΕΡΤ 2

11.00: Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία, ert.gr

11.30: Πόρτο Ρίκο – Τυνησία, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Νότια Κορέα – Νιγηρία, ert.gr
14.30: Ιταλία – Σερβία, ΕΡΤ 2

15.00: Βενεζουέλα – Κίνα, ert.gr

15.30: Ρωσία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

15.30: Ισπανία – Ιράν, ert.gr

Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου

10.30: Καναδάς – Σενεγάλη, ert.gr

11.00: Βραζιλία – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

11.30: Τουρκία – Τσεχία, ΕΡΤ 2

11.30: Γερμανία – Ιορδανία, ert.gr

14.30: Λιθουανία – Αυστραλία, ΕΡΤ 3

15.00: Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS

15.30: ΗΠΑ – Ιαπωνία, ΕΡΤ 2
15.30: Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία, ert.gr

Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS


Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου

10.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

11.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

11.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

14.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 2

15.00: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ 3

15.30: Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου

14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου

14.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

14.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

16.00: Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

11.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

11.00: Αγώνας κατάταξης 7-8, ΕΡΤ SPORTS15.00: Αγώνας κατάταξης 5-6, ΕΡΤ SPORTS

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

11.00: Μικρός τελικός, ΕΡΤ SPORTS

15.00: Τελικός, ΕΡΤ SPORTS

Last modified on Friday, 30 August 2019 11:27

Find Us on Facebook